Sonçağ Yayıncılığa Hoşgeldiniz
Sepetim
0 Ürün | 0
Web sitemiz test yayınındadır. Havale / EFT yöntemiyle alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri en kısa sürede aktif edilecektir.

Sonçağ Yayıncılık Kimdir?

Biz Sonçağ Yayıncılık ailesi olarak 2012 yılının başından beri uluslararası standartlara uyum sağlayan İSBN numarası ve barkod sistemi ile kitap dizgi ve grafik tasarımı yapmaktayız.

Bir sosyal "Sorumluluk Projesi" olarak çıktığımız bu yolda, özellikle değerli akademisyenlerimizin yükseköğretim kurumlarında ders kitabı veya ilgili bilim dallarının akademik metni olarak okutulan veya kullanılan kitapların yayınlarını kültür hazinemize kazandırılmasını amaçlamaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana, yönergelerde belirtilen usullere uygun olarak baskıya ve yayına hazır hale getrdiğimiz kurumsal veya bireysel olarak çeşitli kategorilerde yaklaşık 400’ü aşkın yayının ev sahipliğini yapmaktayız.

Zamanla büyüyen ve gelişen yayınevimizin, kendi bünyesinde dizgi - tasarım ve dijital matbaa olarak bağımsız iki birimi bulunmaktadır. Her iki birimde de kurumsal kültürü benimseyen takım arkadaşlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hizmet, kalite ve güven çemberine verdiğimiz önemle, istenilen adette baskıyı en kısa sürede teslim ederek piyasada farkındalık oluştururuz.

Müşteri odaklı, güvenilir, yenilikçi, sorumlu ve özveriliyiz. Değerlerimize dayanarak faaliyet gösterdiğimiz dijital baskı sektöründe; Ülkemizde, "Marka" olup takip ve taklit edilen öncü, referans firması olmaktayız.

En iyi uygulamaları takip eder, her zaman bir adım önde olmayı amaçlamaktayız. Hem müşterimizin hem de şirketimizin hakkını koruruz.

Başarımızın temel motivasyonu, göstergesi ve şirketimizin varlık sebebi; müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, mükemmelleşme anlayışını esas alarak insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olmaktır.

Sonçağ Yayıncılık ailesi, kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı ile araştırma - inceleme eserleri yayınlamaya devam edecektir.

Detaylı bilgi için:

www.dizgitasarim.net - www.uzundijital.com