Sonçağ Yayıncılığa Hoşgeldiniz
Sepetim
0 Ürün | 0
Web sitemiz test yayınındadır. Havale / EFT yöntemiyle alışveriş yapabilirsiniz. Kapıda ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri en kısa sürede aktif edilecektir.
TÜRKİYE HEPİMİZİN EĞİTİM HEPİMİZİN (Daha İyi Bir Eğitim Mümkün) 1
Toplam Satış: 0

TÜRKİYE HEPİMİZİN EĞİTİM HEPİMİZİN (Daha İyi Bir Eğitim Mümkün) 1

Şahin Aybek
Etiket Fiyatı
75,00
İnternet Fiyatı
60,00
% 20 indirim
TÜRKİYE HEPİMİZİN EĞİTİM HEPİMİZİN (Daha İyi Bir Eğitim Mümkün) 1
Şahin Aybek

1977’ de Malatya’da doğdu. Ortaokul ve liseyi Malatya Akçadağ Öğretmen Lisesi’nde yatılı olarak okudu. İki yıl Almanya’da Goethe Enstitüsü’nde dil eğitimi aldı. Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakültesi Felsefe Grubu Öğretmenliğini bitirdi. Aynı bölümde yüksek lisans yaptı. Daha sonra doktora çalışmalarına başladı. Dokuz yıl özel öğretim kurumlarında eğitim yöneticiliği ve öğretmenlik yaptı.

Çeşitli kurumlara ve kişilere siyaset danışmanlığı yaptı. Çeşitli dergilerde yazarlık ve yayın kurulu üyeliği yaptı. Bu arada üniversitelerde görevlendirme ile dersler verdi. Siyaset Felsefesi, Siyaset Sosyolojisi, Eğitim Felsefesi ve Eğitim Sosyolojisi gibi temel alanlarda araştırmalar yapıp dersler vermektedir.

ÇEŞİTLİ KURUMLAR İÇİN;

Siyasal İletişim-Örgütlenme ve Propaganda Teknikleri, Vücut Dili, NLP, Retorik ve Konuşma Sanatı, Verimli Ders Çalışma Yöntemleri, Anne-Baba ve Çocuk İletişimi, Stres ve Başa Çıkma Yolları, Zaman Yönetimi, Dost Kazanma ve İkna Etme Yöntemleri gibi konularda seminerler verdi.

FARKLI KURUMLAR İÇİN;

Rönesans Felsefesine Giriş, Spinoza ve Panteizm, Zülfü Livaneli’nin “Mutluluk” Romanının Gadamer’in Hermeneuitik Anlayışı Açısından İncelenmesi, Heidegger’in Felsefesi Açısından Varlık Anlayışı, Nietzsche’de Nihilizm, George Lukacs’da Şeyleşme- Tarih ve Sınıf Bilinci, Wittgenstein Felsefesinde Dil Oyunları, Nietzsche’de Sanat, Levinas’ta Siyaset, Ahlak Sosyolojisine Giriş, Ekonomi Sosyolojisine Giriş, Aile Sosyolojisine Giriş, Hukuk Sosyolojisine Giriş, Emile Durkheim’e Dair, Ruh Hastalıklarına Dair, Uyku ve Rüya İlişkilerine Dair, Kişiliğe Dair, İntiharlara Dair, Erik Erikson ve Kişilik, Siyasi- Ekonomik- Kültürel Boyutlarıyla Küreselleşme ve Eğitim, Aleviliğe Dair, Globalizme Dair, Gençliğin Bir Alt Kültür Olarak İncelenmesine Dair, Çoğulculuk – Demokrasi ve Darbeler Üçgenine Dair, Sosyal Bağlamda Uyuşturucuya Dair, Son Dünya Savaşına Dair, Sosyal Psikolojik Bağlamda Suça Dair, Kitle İletişim Araçlarına Dair, Öğretmen Liselerinin Kökenlerine Dair,Çağdaş Parti Örgütlenmeleri ve Örgüt Yönetimleri, Partilerin Tanıtımı-Basın ve Propagandası,Kadın Örgütlenmesi ve Kadın Kolları, Gençlik Örgütlenmesi ve Gençlik Kolları, Siyasi Partilerde Halkla İlişkiler,Siyasi Partilerde AR-GE ,PARTİ İÇİ EĞİTİM gibi konular hakkında çeşitli araştırma raporları hazırladı.

Yazarın kitapları;

 1. SİYASET FELSEFESİNE GİRİŞ (7.Baskı)
 2. KARL MARX’IN SİYASET FELSEFESİ (2.Baskı)
 3. SİYASET SOSYOLOJİSİNE GİRİŞ (2.Baskı)
 4. EĞİTİM FELSEFESİNE GİRİŞ (BASKIDA)
 5. TÜRKİYE’NİN EĞİTİM SORUNLARI VE ÇÖZÜM ÖNERİLERİ
 6. CHP TARİHİ (1919–2009) Bibliyografyası (3.Baskı)
 7. CHP TARİHİ (2.Baskı)
 8. BASINDA CHP Köşe Yazıları 1999–2009 (18 CİLT)
 9. ATATÜRK, CHP VE EĞİTİM (15.Baskı) 
 10. CHP ÜZERİNE TEZLER
 11. BAYKAL NE DEDİ? (Deniz Baykal’ın Konuşmaları ve Olaylar Merkezli Analizi)(19 CİLT)
 12. DENİZ BAYKAL Biyografi (Siyasete Yön Verenler 1) (BASKIDA)
 13. KILIÇDAROĞLU NE DEDİ?(Kemal Kılıçdaroğlu’nun Konuşmaları ve Olaylar Merkezli Analizi) (1.CİLT)
 14. KEMAL KILIÇDAROĞLU Biyografi (Siyasete Yön Verenler 2) (BASKIDA)
 15. TÜRKİYE HEPİMİZİN EĞİTİM HEPİMİZİN 1
Henüz yorum yazılmamış.

Yorum Bırakın